GRAFIX - PRZYJAZNE BIURO:


Szanowni Państwo!
Właśnie w tym roku minęło 20 lat jak GRAFIX pojawił się na rynku jako importer i dostawca kserokopiarek, drukarek, tonerów itp. Jednocześnie uruchomiliśmy dział serwisu, który świadczy usługi w zakresie przeglądów, napraw czy konserwacji urządzeń biurowych. Przez te 20 lat korzystało z naszych usług kilka tysięcy firm z których kilkaset korzysta systematycznie do dnia dzisiejszego.


Postanowiliśmy stworzyć program „GRAFIX - Przyjazne Biuro” dla naszych Klientów, który będzie doceniał ich systematyczną współpracę z naszą firmą. Każdy zakup materiałów eksploatacyjnych, każda usługa naszego serwisu zostanie przeliczona na odpowiednie punkty, których odpowiednia liczba będzie upoważniała naszego Klienta do odbioru wybranej nagrody z naszego katalogu.

Przystępując do programu należy wypełnić tylko krótką ankietę a GRAFIX wyda:
1. Kartę Uczestnika Programu.
2. Regulamin Programu.
3. Formularz odbioru nagród.

Każda karta posiada indywidualny numer do którego będą przypisywane punkty konkretnemu użytkownikowi. Ilość zebranych punktów uczestnik programu może sprawdzić osobiście w siedzibie lub logując się na stronie internetowej www.grafix.com.pl poprzez wpisanie swojego indywidualnego numeru i hasła.

ZBIERANIE PUNKTÓW Punkty będą naliczane w następujący sposób. Za każdą wydaną złotówkę (netto) Uczestnik Programu otrzyma 1 punkt.


Logowanie do programu Przyjazne biuro

Login:
Haslo: